Észrevétel 'Jó reggelt, Magyarország!' 2020. október 13.
Dátum: 2020. October 13. Tuesday, 10:19
Rovat: Média


Mit mondott Palkovics a budapesti klímacsúcson? Ez kifejezésre, megjelenítésre került.

Ami nem került kifejezésre a klímacsúcshoz kapcsolódóan:

A TÖRVÉNHOZÓ többsége KLÍMAREALISTA!

Nem szavazta meg az EP klímatörvényét!

A klíma ügyében Orbán Viktor: REÁLIS ZÖLD!

Magyarország egyetért az EU klímacéljaival, de ez nem járhat áremelkedéssel. A teljes karbonsemlesség elérése 2050-re szinte vállalhatatlan terheket jelentene, ezért ennek költségeihez az uniónak hozzá kell járulnia.(Orbán Viktor)

A dubai világkiállítás központi eleme a víz a Makovecz szerű pavilonban a Jó reggelt Magyarország műsorszolgáltatásában elhangzott.

Amiről a közvélemény alúl tájékoztatott:

A rendszerváltás után Makovecz Imre szerepet vállalt a vízlépcső ellenességben.

Makovecz, 1992.évben aláírta a Duna- Kör vízlépcső ellenes felhívását.

A duzzasztás szó Magyarországon szitokszó!

Törvényt alkotott az Országgyűlés a duzzasztás ökológiai agresszió a természettel szemben, amely ostobaság hatályon kívül helyezése EU kérte a Törvényalkotót.

A tudósok 1997-ben kifogásolták, hogy a hazai közvéleményt nem tájékoztatták a vízlépcső perben a számunkra kedvezőtlennek ígérkező ítéletről.

Glatz Ferenc a Magyar Tudományos Akadémia Dunával kapcsolatos TANÁCSADÓ TESTÜLET Elnöke és Somlyódy László, akadémikus a testület tagja hasonlóan nyilatkozott.

Hágában a legnagyobb pofont azzal kapta a magyar delegáció, hogy a Nemzetközi Bíróság, hogy szerződést érvényben lévőnek mondta ki.

A Bíróság Magyarországot szerződésszegőnek mondta ki. A Magyar Országgyűlés, 1992-ben hozott törvényt a szerződés egyoldalú felmondásáról, ezzel szerződésszegést törvényesített a Törvényhozó. Szerződőszegő nemzettel az EU tagállamai nem állnak szóba. 2003-ban Magyarország EU csatlakozása előtt az EU diplomáciai úton a Magyar Országgyűlésnek a tudomására hozta, hogy a szerződésszegő törvényt helyezze hatályon kívül. Ezt a békát a Magyar Országgyűlés kénytelen volt lenyelni, az 1992. évi XL. törvényt hatályon kívül helyezte. Mi tesszük hozzá, olyan szavazási eljárásban vonta vissza a T. Ház az 1992. évi XL. törvényt,, hogy a képviselők döntően nagy része azt sem tudta, mihez adta a voksát.

A hazai médiában egyetlen sor, tudósítás nem jelent meg az akcióról és arról sem, hogy szerződésszegő nemzetként a Magyarország nem fért bele Európába.

Juhos László, reális zöldek elnöke











A cikk tulajdonosa: Reális Zöldek Klub
http://realzoldek.hu

A cikk webcíme:
http://realzoldek.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=7207